2014. Január 20. Hétfő, 14:19
A péceli Jobbik Alapszervezete 2014. január 25-én 16:30 órakor lakossági fórumot tart a PIOK Petőfi Sándor Általános Iskola aulájában. Meghívott vendégek: Szilágyi György országgyűlési képviselő, Sas Zoltán 7. választási körzet országgyűlési-képviselőjelöltje, valamint Csanádi Gábor megyei alelnök. Házigazda: Berecz Gábor önkormányzati képviselő - facebook

