Kulturális programok
Péceli egyházak egy hetes programsorozata
2014. Június 03. Kedd, 09:48
Vasárnap kezdődött és szombatig tart az önkormányzat és a péceli egyházak közös szervezésben megvalósuló Felértékelés programsorozat. Szülőiskola, diákelőadások, filmklubok, sport és koncertek minden nap. Szombaton Vujity Tvrtko is előadást tart.
A szervezők szeretnék, ha "valós értékek kerülnének a középpontba, illetve néhány városunkat, családjainkat érintő problémára" is közösen keresik a válaszokat.
A hétköznap esti előadások alatt gyermekfelügyeletet is biztosítanak.
Helyszín: volt Ráday Gimnázium udvara (Isaszegi út 3.) és a Szemere aulája (a választott program helyszínéről a Művelődési Ház honlapján érdemes indulás előtt tájékozódni)

A részletes programról az esemény facebook oldalán lehet tájékozódni.
Kapcsolódik: "Mindegyikünknek gazdaként kellene a városra tekinteni"


