Programok
Sport programok
Ismét edz a Péceli Futóklub
Sport programok
Ismét edz a Péceli Futóklub
2011. Szeptember 26. Hétfő, 19:58

A Péceli Futóklub 2011. szeptember 28-án szerdán megkezdi az őszi idényt. Találkozás 19:00-kor a szokott helyen a volt Dzsoni telep helyén, Rét utca-Állomás utca sarkán.
A futóklub vár mindenkit, akinek van ideje és kedve futni egy jót. A társaság célja, hogy minél többen mozduljunk meg, tegyenek egy kicsit az egészségükért és érezzük jól magukat a friss levegőn egy klassz csapatban.
Az első, májusi edzésről készült beszámolót itt olvashatják.
{jcomments on}


