Programok Sport programok Ismét edz a Péceli Futóklub

Ismét edz a Péceli Futóklub

A Péceli Futóklub 2011. szeptember 28-án szerdán megkezdi az őszi idényt. Találkozás 19:00-kor a szokott helyen a volt Dzsoni telep helyén, Rét utca-Állomás utca sarkán.

 

A futóklub vár mindenkit, akinek van ideje és kedve futni egy jót. A társaság célja, hogy minél többen mozduljunk meg, tegyenek egy kicsit az egészségükért és érezzük jól magukat a friss levegőn egy klassz csapatban.

Az első, májusi edzésről készült beszámolót itt olvashatják.

{jcomments on}

pécelinfo.hu  hírek
Ma 2026. Június 26., Péntek, János és Pál napja van. Holnap László napja lesz.
facebook pécelinfo twitter pécelinfo Kövesd a pécelinfo-t a facebookon,  a twitteren és az ask.fm-en!

Hirdetés

Hirdetés